JUST FOR KIDS!

Q12 - JUST FOR KIDS

MARMARA FORUM AVM, KOZYATAĞI CARREFOUR AVM

Q12 - JUST FOR KIDS

Q12 Türkiye'nin önde gelen spor ayakkabı ve giyim perakende şirketi olan ÜNAL GROUP markasıdır.

İlk şirketini, 1989 yılında halı aktif pazarlama şirketi olarak kurmuştur. 1995 yılında aktif halı pazarlama faaliyetine perakende mobilya mağazacılığı ile devam etmiştir. Günümüzde Ünal Halı Mobilya toplam 5000 m2 satış alanında BOSCH, BELLONA, İSTİKBAL markaları ile 3 mağazasında faaliyetine devam etmektedir.

Değişen ve büyüyen Türkiye perakende sektöründe de 2004 yılında erkek hazır giyim perakende mağazacılık faaliyetine İGS markası ile başlamıştır.

2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapmak ilkesiyle Nike NOS mağazacılık faaliyetlerine başlayan SPORTIME; 2014 yılında toplam 13 mağaza ile tüketicilerine hizmet vermekte ve hızlı büyüme stratejisine devam etmektedir.

2006 yılında nitelikli konut üretme amacıyla inşaat sektöründe Rena İnşaat YAP-SAT faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde toplam 3 site 80 daire üreterek Bursa ve Adapazarı illerinde YAP-SAT faaliyetlerine devam etmektedir.

2011 yılında SPORTIME, Converse - Columbia markalarına ait 2 adet Converse - 1 adet Columbia monobrand mağazaları ile faaliyetlerine devam etmiştir.

2013 yılı içinde SPORTIME ilk outlet mağazasını açmıştır.

2014 yılında converse mağazaları ZOON multibrand spor mağazalarına dönüştürüldü.

2014 yılında QONİKİ multibrand çocuk spor ayakkabı mağaza yatırımlarına başlamıştır. Sokak ruhundan ve Basketboldan ilham alınarak konsept mağaza anlayışıyla Sneask Up markası tasarlanmıştır. Basketbol, Kaykay, Koşu ve Günlük Kullanım kategorisinde yenilikçi ve rahat ürün gruplarına yer verilmektedir. Bir yaşam tarzı, bir kültür olarak benimsenen Sneaker aşkını daha geniş kitlelere yaymak ve tarz olan ayakkabı ve aksesuarları bu kültürün temsilcileriyle buluşturmak, fikirlerini alarak iletişim sağlamak amacıyla kurulmuştur. İletişimini dijital topluluğuyla kurduğu ilişkiyle ve markanın inovasyon gücüyle de bir araya getirerek tüm sosyal ağlarda yer almıştır. Sneaks UP, 6 mağazasıyla 19 Aralık 2015 yılında 1.yaşını kutlayacaktır. SPORTIME müşteri ve teknoloji odaklı hizmet anlayışı ile değişen ve dönüşen tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek için www.sportime.com.tr online spor alışveriş sitesiyle büyüme stratejisine devam etmektedir. ÜNAL GROUP, 20 spor perakende mağazalarında toplam 5500 m2 satış alanında yıllık 3 -3,5 milyon tüketiciye hizmet vermektedir. SPORTIME sürekli ve başarılı büyümede, 250 kişilik genç dinamik ekibiyle, yenilik ve gelişimi kendine ilke edinen yönetim kadrosu ile spora ve sporcuya hizmet etmektedir.